CZCIONKA: A A+ A++
KONTRAST: A A A A

Dział Promocji, Komunikacji i Kultury

Szanowni Państwo,

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Politechniki Opolskiej w dniu 24 listopada 2023 r. przyjął regulamin dotyczący przyznania nagrody pn. „Za wybitny wkład w rozwój oraz budowanie pozycji Politechniki Opolskiej”.

Zgodnie z zapisami w Regulaminie, każdy członek TPPO może zgłosić kandydata do nagrody oraz jedną osobę do Kapituły konkursu. Zgłoszone osoby mogą pochodzić ze środowiska akademickiego lub otoczenia społeczno-gospodarczego.

Zgłoszenie kandydata do nagrody powinno zawierać uzasadnienie zawierające osiągnięcia kandydata mające wpływ na rozwój i budowanie pozycji Uczelni.

Do zgłoszenia kandydata do składu Kapituły konkursu wystarczą dane osobowe (wraz z danymi kontaktowymi jak e-mail, telefon) wraz z informacją czym zawodowo zajmuje się dana osoba lub jaką funkcję/stanowisko zajmuje.

O wyborze osoby do Kapituły konkursu zdecyduje Zarząd TPPO.

Proszę o przysyłanie zgłoszeń do dnia 1 grudnia  2023 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez dostarczenie zgłoszenia do pokoju 110, bud. 5, ul. Prószkowska 76.

Do pobrania: Regulamin konkursu